.

.

Попусти
Слонова коска 2018 Цвет Девојка Фустани За Свадби А-линија Капа Ракави Бисери Чипка Beaded Првата Причест Фустани За Малку Девојки

Слонова коска 2018 Цвет Девојка Фустани За Свадби А-линија Капа Ракави Бисери Чипка Beaded Првата Причест Фустани

DEN 1608.00

Износ
Залиха

Карактеристики

НИ Детето Големина:
Дете-2, Дете-3, Дете-4, Дете-5, Дете-6, Дете-7, Дете-8, Дете-9, Дете-10, Дете-11, Дете-12, Дете-13, Дете-14
Тип На Објект:
Цвет Девојка Фустани
Бренд Име:
HVVLF
Декорација:
Бисери,Лак
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Краток
Деколте:
Лажичка
is_customized:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Сатенски
Производи во категоријата