.

.

Попусти
choucong рачно изработени прстен Круг 5A Розова Циркон Реално 925 sterling Silver Ангажман Свадба Бенд Прстени За Жени мажи Подарок

choucong рачно изработени прстен Круг 5A Розова Циркон Реално 925 sterling Silver Ангажман Свадба Бенд Прстени

2856.00
DEN 514.00 -82 %

Износ
Залиха

Карактеристики

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
choucong
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
Површината Ширина:
10мм
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Канцеларија/кариера
Материјал:
Кубен Циркони
Метал Печат:
s925
Прстен Големина:
НИ 5/6/7/8/9/10
Камен големина:
9mm*9mm
Камен Тежина :
3ct
Подарок за:
жените/мајка/жена/девојка
прстен кутија:
Yes
Метал:
100% Реално 925 Sterling Silver
Производи во категоријата