.

.

Попусти
908 610 YD25 YD25DDTI Заврши Цилиндар на Главата Собранието ASSY За Nissan Навара Pathfinder Cabstar 2.5 L DDTI 2001 - 11039-EC00A 30A

908 610 YD25 YD25DDTI Заврши Цилиндар на Главата Собранието ASSY За Nissan Навара Pathfinder Cabstar 2.5 L DDTI 2001

DEN 12959.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Објектот Висина:
50inch
Објектот Дијаметар:
80inch
Објектот Должина:
50inch
Објектот Тежина:
23kg
Година:
11039-EC00A 11040-EC00C 11040-EB300 11040-EB30A 908 610 908610
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Зафатнина:
2.5 L За Nissan Навара Pathfinder Cabstar 11039-EB30A 11039 EB30A
Објектот Ширина:
40inch
Име На Модел:
YD25 YD25DDTI Заврши Цилиндар на Главата Собранието ASSY
Специјални Функции:
Цилиндар на главата 11039 EC00A 11040 EC00C 11040 EB300 11040 EB30A
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Алуминиум Легура 11039EC00A 11040EC00C 11040EB300 11040EB30A 11039EB30A
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Објектот:
YD25 YD25DDTI Заврши Цилиндар на Главата Собранието ASSY
Примена:
За Nissan Навара Pathfinder Cabstar 2488 2.5 L DDTI L4 DOHC 16 2005-
ОЕМ број:
11039-EC00A 11040-EC00C 11040-EB300 11040-EB30A 11039-EB30A
ОЕМ Број .:
11039EC00A 11040EC00C 11040EB300 11040EB30A 11039EB30A
ОЕМ Број ..:
11039 EC00A 11040 EC00C 11040 EB300 11040 EB30A 11039 EB30A
АМЦ:
908 610 908610
Производи во категоријата