.

.

Попусти
3.7 V 1000mAh 803040 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни bluetooth

3.7 V 1000mAh 803040 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни bluetooth

DEN 191.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
803040
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија
Производи во категоријата