.

.

Попусти
Топла продажба 2017 жените есен тенок windbreaker ровот V деколте, x-должина на жените грб солидна висок квалитет overcoats ZL761

Топла продажба 2017 жените есен тенок windbreaker ровот V деколте, x-должина на жените грб солидна висок квалитет

DEN 1314.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Широк-waisted
Декорација:
Прилагодливи Половината
Број На Модел На:
ZL761
Затворање Тип:
Отворете Бод
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Материјал Состав:
Памук
Бренд Име:
jsfly
Облека Должина:
X-Долго
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Есен
боја:
карамел, cedar црвена, тиркизна, пурпурна, црвено rafi
Големина:
L,XL,2XL,3XL,4XL,
Дебелина:
Умерена
Мекост:
Умерена
Место на Потекло:
копното, CN
Популарната елементи:
завој
Стил Категорија:
жените windbreaker ,грб
Тежина:
0.8 kg
Производи во категоријата