.

.

Попусти
Автомобил Додатоци На Chrome Внатрешни Работи Конзола Екранот Калапи Трим Decal Ги Красат За Kia Sportage Р План За 2011-2015 Автомобил Стил Автомобил Опфаќа

Автомобил Додатоци На Chrome Внатрешни Работи Конзола Екранот Калапи Трим Decal Ги Красат За Kia Sportage Р План За

DEN 279.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
автомобил додатоци
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Година:
2011 2012 2013 2014 2015
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Материјал Тип:
ABS Пластика со Хром Површина
Објектот Тежина:
00kg
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Должина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
ОДГОВАРА ЗА:
За 2011 2012 2013 2014 2015 Kia Sportage Р Автомобил-Стил
Количина:
1pcs
Бои:
Сребро.
Земја на Производство:
Кина
Производи во категоријата