.

.

Попусти
ZhiYuSun за PVI PD064VT5 екранот на Допир за стакло 144mm*117mm 6.4 4 инчен lins touchsensor 144*117touchglass digitizer СТАКЛО

ZhiYuSun за PVI PD064VT5 екранот на Допир за стакло 144mm*117mm 6.4 4 инчен lins touchsensor 144*117touchglass digitizer

DEN 384.72

Износ
Залиха

Карактеристики

Екран Тип:
Отпор На Екранот
Број На Модел На:
M6230
Бренд Име:
ZhiYuSun
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Производи во категоријата