.

.

Попусти
Кина Кол 90mm Автоматско Тела Менгеме Плоча Уред за CNC 4.5 kw Вретено Мотор 90mm-Тела

Кина Кол 90mm Автоматско Тела Менгеме Плоча Уред за CNC 4.5 kw Вретено Мотор 90mm-Тела

DEN 1440.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
ToAuto
Оперативен Брзина:
Други
Максимален Вртежен Момент:
Други
Број На Модел На:
90mm-Тела
Диск:
Други
Примена:
Автоматско тела менгеме плоча уред за вретено мотор
Тела Дијаметар:
90mm
Примена:
за CNC 4.5 kw Вретено Мотор
Потекло:
Кина
Производи во категоријата