.

.

Попусти
Оригиналниот ЗНАЧИ И ELG-240-24B 240W 24V 10A IP67 затемнување Напојување Meanwell LED драјвер ELG-240 Б тип

Оригиналниот ЗНАЧИ И ELG-240-24B 240W 24V 10A IP67 затемнување Напојување Meanwell LED драјвер ELG-240 Б тип

DEN 1320.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Фрекфенција:
47-63Hz
Излезна Моќност:
201 - 300W
Излез Тип На:
Еден
Бренд Име:
ЗНАЧИ ДОБРО
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ELG-240-24B
Ефикасност:
92%
Димензија(L*W*H)(mm):
244*71 *37.5 мм
сертификација:
CE EMC УЛ БЛАГАЈНИЧКИТЕ ENEC
Режим На Потрошувачката На Енергија:
Примена:
Led уличното осветлување, потоп светлината, висок залив светлина
Материјал:
Метал Домување
Тип:
Постојан струја и константен напон излез режим
Функција:
3 во 1 затемнување функција(0~10Vdc, 10V PWM сигналот и отпор)
Излезна Струја:
10A
Излезниот Напон:
24v
Производи во категоријата