.

.

Попусти
Нерѓосувачки Челик Симпатична Дизајн Жените Црно Бел Алки Со Римски Numerals Шарм Додатоци Хривнија Алка За Жените Накит

Нерѓосувачки Челик Симпатична Дизајн Жените Црно Бел Алки Со Римски Numerals Шарм Додатоци Хривнија Алка За Жените

DEN 191.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Стил:
Панк
Бренд Име:
Qmzchentrendy
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
хривнија
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Функција:
Додатоци
Дијаметар:
7cm
Закачам Тип:
круг шарм закачам
Производи во категоријата