.

.

Попусти
Ретро Стил на Крава Кожни Нараквици Мулти слоеви Човек направени Шарм Заврши Нараквици & Алки Ткаени Мода Накит Најдобри Пријатели Подароци

Ретро Стил на Крава Кожни Нараквици Мулти слоеви Човек направени Шарм Заврши Нараквици & Алки Ткаени Мода Накит Најдобри

DEN 40.56

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BRT4111
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Затворач Тип:
Чипка-Up
Должина:
21cm
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Стил:
Панк
Обликотшема:
Срцето
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легури,Сребро Позлатен
Бренд Име:
EAMIOR
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Функција:
најдобар подарок
Големина:
должина 17 см + 9cm се прилагоди на должината
Бои:
Браун
Производи во категоријата