.

.

Попусти
Maykit Деца Осветлување Таванот Со Оптички Влакна Сензор за Полнење 16W RGBW Илуминатор 100pcs 2m Влакна Јасно ПВЦ Маска ЗА Далечинска Контрола

Maykit Деца Осветлување Таванот Со Оптички Влакна Сензор за Полнење 16W RGBW Илуминатор 100pcs 2m Влакна Јасно ПВЦ

DEN 3772.80

Износ
Залиха

Карактеристики

Емитуваат Боја:
RGB, RGBW
Тип На Објект:
Оптички Влакна Светла
Бренд Име:
Maykit
Број На Модел На:
LSK-02
Влакна Количина:
100pcs, 2м
Влакна кабел со дијаметар:
3*0.75 мм Искра оптички влакна
led моќ:
16W RGBW LED
Животот на Led:
50000H
LED извор на светлина верзија:
RGBW Боја се Менува
Далечински Контролер:
на располагање
Warrranty:
1 година
Напон:
12V DC
Примена:
сензорна соба, DIY завеса, лустерот
Оптички влакна светла:
оптички влакна сензорни светлина
Производи во категоријата