.

.

Попусти
20a преоптоварување 500w 24vdc висока моќност префрлува изворот за поведе со престапна функција

20a преоптоварување 500w 24vdc висока моќност префрлува изворот за поведе со престапна функција

DEN 1231.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Излез Тип На:
Еден
Фрекфенција:
47-63Hz
Излезна Моќност:
401 - 500W
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SP-500-24
Излезниот Напон:
24v
Излезна Струја:
20A
Влезен Напон:
85-264VAC
Производи име:
ac-dc единствен излез 500w напојување со престапна
certifiaction :
ISO CCC CE, ROHS
Гаранција:
2 години
боја :
sliver бела
Димензија (mm):
170*120*93
пакување:
1.94 кг/pc
заштита :
краток спој/преоптоварување/над напон/текот температура
Примена:
led светилка видео надзор возач на моторни
ac влезен напон:
85-264vac /110v/220v
Излез Тип На:
ac-dc единствен излез 500w напојување со престапна
Производи во категоријата