.

.

Попусти
5.7инчен Touchscsreen AMT9105 екран на допир панел Стакло Ракописниот екран индустриски Медицинска опрема LCD екран 105*132mm

5.7инчен Touchscsreen AMT9105 екран на допир панел Стакло Ракописниот екран индустриски Медицинска опрема LCD екран

DEN 93.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
skylarpu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Број На Модел На:
AMT9105
Кк:
Тест еден по еден
Место на Потекло:
Шенжен,Кина (Копно)
цена:
трговија на големо цена
време на испорака:
Обично 3-5 дена
Големина:
5.7''inch
size1:
105*132mm
Производи во категоријата