.

.

Попусти
Дебелина 2mm 35mm~38.5 мм и страна криви стакло,Сина Светлина се Види Минерални Кристал види стакло,1 парче види стакло

Дебелина 2mm 35mm~38.5 мм и страна криви стакло,Сина Светлина се Види Минерални Кристал види стакло,1 парче види стакло

DEN 234.96

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Функција:
Сино светло
Тип:
Часовници за Делови
Објектот Должина:
3.8inch
Објектот Ширина:
3.8inch
Објектот Тежина:
100g
Бренд Име:
WRTOR
Објектот Висина:
0.2cm
Број На Модел На:
25~38.5 mm Конкавна Види Кристално Стакло
Материјал:
Стакло
Објектот Дијаметар:
3.8cm
Производи во категоријата