.

.

Попусти
Оригиналните Приклучок За USB Адаптер Conector За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Бора ПОЛО Passat CC Автомобил Радио CD Аудио Медиа Кабел за Податоци Жица

Оригиналните Приклучок За USB Адаптер Conector За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Бора ПОЛО Passat CC Автомобил Радио CD Аудио

DEN 504.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Бренд Име:
Liandlee
Име На Модел:
USB-21
Од Моќ:
1W
Напон:
12V
Специјални Функции:
Адаптер
Материјал Тип:
Метал
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Големина:
L=100 CM
Автомобил Направи:
За Фолксваген Бора ПОЛО Passat CC
Производи во категоријата