.

.

Попусти
Оригиналните Приклучок За ПОМОШЕН Адаптер 3.5 mm Конектор За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Автомобил Аудио Медиа Кабел за Податоци Музика Жица

Оригиналните Приклучок За ПОМОШЕН Адаптер 3.5 mm Конектор За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Автомобил Аудио Медиа Кабел за

DEN 473.04

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Бренд Име:
Liandlee
Од Моќ:
1W
Име На Модел:
ПОМОШЕН-5
Напон:
12V
Специјални Функции:
Адаптер
Материјал Тип:
Метал
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Големина:
L=100 CM
Автомобил Направи:
за ФОЛКСВАГЕН
Производи во категоријата