.

.

Попусти
750WX3 - 65 Воздушниот Компресор Oilless Висок Притисок за Исклучување на Дизајн Дрво Работи Home Апликација AC220V Висок Квалитет Sanmin

750WX3 - 65 Воздушниот Компресор Oilless Висок Притисок за Исклучување на Дизајн Дрво Работи Home Апликација AC220V

DEN 7458.00

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
750WX3-65(220V)
Бренд Име:
NBSANMINSE
Број На Модел На:
750WX3-65
Тип:
Воздушниот Компресор
Зафатнина:
300 (L/min)
Напон:
AC220V
моќност:
2250W
Воздух За Чување На Резервоар:
65L
Производи во категоријата