.

.

Попусти
4 парчиња Филтер Чорапи 200 Micron 4 Инчен или 7 инчен Прстен торба Аквариум гребен резервоарот

4 парчиња Филтер Чорапи 200 Micron 4 Инчен или 7 инчен Прстен торба Аквариум гребен резервоарот

DEN 383.76

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
Бела
Големина:
4 inch diameter, 7 inch diameter
Тип:
Риба
моќност:
1W
Напон:
110-240V
Производи во категоријата