.

.

Попусти
Новиот Еко-Пријателски Тесто Алатки Нерѓосувачки Челик Dumpling Создателот Обвивка Тесто Машина Пита Равиоли Dumpling Мувла Кујнски Прибор

Новиот Еко-Пријателски Тесто Алатки Нерѓосувачки Челик Dumpling Создателот Обвивка Тесто Машина Пита Равиоли Dumpling

DEN 119.76

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
L Кол 10cm, S Кол 8CM
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Комплет Број:
1
сертификација:
ФДУ
Број На Модел На:
RMAG113011
Бренд Име:
Печење Куќа
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Печење & Тесто Алатки Тип:
dumpling мувла
Производи во категоријата