.

.

Попусти
DC 5V 1А AC да DC Моќност Модул Снабдување Buck Конвертор LED Голи Плоча Изолација 5W

DC 5V 1А AC да DC Моќност Модул Снабдување Buck Конвертор LED Голи Плоча Изолација 5W

DEN 64.08

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
BGEKTOTH
Тип:
DC/DC Конвертори
Број На Модел На:
видете информации
Производи во категоријата