.

.

Попусти
20x E14 да GU10 Светилка Носителот Конвертори Светилка База Конвертори ПРЕДВОДЕНА од Халоген CFL Светлина, Крушка Адаптер Конвертор Носителот

20x E14 да GU10 Светилка Носителот Конвертори Светилка База Конвертори ПРЕДВОДЕНА од Халоген CFL Светлина, Крушка

DEN 474.48

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Светилка Носителот Конвертор
Број На Модел На:
E14 да Gu10
Бренд Име:
MengJay
Материјал:
Керамика
Производи во категоријата