.

.

Попусти
50w мини големина кина копното dc-dc конвертор&инверторот 5vdc 19-36a 10a во текот напон заштита SD-50B-5 led драјвер

50w мини големина кина копното dc-dc конвертор&инверторот 5vdc 19-36a 10a во текот напон заштита SD-50B-5 led драјвер

DEN 360.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Излез Тип На:
Еден
Излезниот Напон:
5V
Фрекфенција:
47-63Hz
Излезна Моќност:
1 - 50W
is_customized:
Yes
Излезна Струја:
10A
Број На Модел На:
SD-50B-5
Бренд Име:
LEYU
Влезен Напон:
85-264vac /110v/220v
Производи име:
dc-dc конвертор 50w 5vdc
Certifiaction:
ISO CCC CE, ROHS
Гаранција:
2 Години
боја:
sliver бела
димензија (mm) :
159*97*38mm
Пакување:
0.55 кг/pc
Примена:
led светилка видео надзор возач на моторни
AC влезен напон:
85-264vac/19-36v
Излез Тип На:
dc - dc конвертор&инверторот единствен излез
Производи во категоријата