.

.

Попусти
2 Парчиња/Многу За Sony Z5 Компактен Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Sony Xperia Z5 Мини / Компактен 4.6

2 Парчиња/Многу За Sony Z5 Компактен Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Sony Xperia Z5 Мини /

DEN 47.76

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
Јасно
Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
Бренд Име:
HANPINYOU
На работ на работ Покриеност:
No
Карактеристики:
Анти-Нула, Анти-Да Се Загрози, Сјајни, Перат
Тип:
Пред Тешка Екран Заштита Shield Покрие Зајакнато Кожата
Екран Заштитник Тип:
HD Јасно Калено Стакло Guard
Transparence:
Транспарентен Ултра Јасно
Дебелина:
0.3 mm
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Количина:
2 компјутери
Компатибилен Модел:
За Sony Xperia Z5 Компактен / Мини E5803 E5823 4.6 Инчен
Производи во категоријата