.

.

Попусти
Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Полн Плоштад Rhinestones Поставува Недовршени Декоративни Дијамант Везови Цвет И Книгата

Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Полн Плоштад Rhinestones Поставува Недовршени Декоративни Дијамант Везови

DEN 208.32

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
20*30cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x80cm, 60x90cm
Бренд Име:
MOONZERO
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Тип:
Комплет За Шиење
Поставете Тип:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Техника:
пејст сликарство
Крстот бод колекции внатрешни detaill:
смола честички Основната ткаенина Цртежи Форцепс
Крстот бод на Одлуки:
Плоштад смола честички колаж дупчење
Крстот бод тип:
дијамант везови
Подарок за:
Пријатели на семејството роденден празник
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Алатки тип:
Пинцети Pick-Up Алатки
Крстот бод државата:
Недовршениот Треба рачно изработени
Производи во категоријата