.

.

Попусти
3m Гроздобер Јута Hessian Burlap Bunting Банер Свадба партија Фотографија Реквизити Декорација Банер 13 Знамиња За Партија Декорација

3m Гроздобер Јута Hessian Burlap Bunting Банер Свадба партија Фотографија Реквизити Декорација Банер 13 Знамиња За

DEN 81.36

Износ
Залиха

Карактеристики

Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените,Божиќ
Бренд Име:
VKTECH
is_customized:
Yes
Материјал:
burlap платно
Производ Класификација:
Банери
Број На Модел На:
bunting
Тип:
Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type:
Знамиња
користат за:
насловна страна декорација
Големина:
13*17cm
function1:
Свадба Материјали
function2:
bunting банер
Производи во категоријата