.

.

Попусти
Висок квалитет 12/24VDC BAY15d Камион Led Сијалица 1157,BAZ15d,P21/5W,PY21/5W Товарен Автомобил Led Сопирачките, светлата за бесплатен превозот 50pcs/многу

Висок квалитет 12/24VDC BAY15d Камион Led Сијалица 1157,BAZ15d,P21/5W,PY21/5W Товарен Автомобил Led Сопирачките, светлата

DEN 3792.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Wattage:
3.5W
Тип На Објект:
LED Светилки
Напон:
24V
сертификација:
CE,RoHS
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Модел:
SMD5050
Просечен Живот (часот):
100000
База Тип:
Б15
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
LED Чип Бренд:
Epistar
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Број на LED Чип:
21 компјутери
Моќ Толеранција:
5%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
N
Обликот:
R
Производи во категоријата