.

.

Попусти
1 Тркалаат 8.3x131yards / 21cmx120M Златна Боја Топла Фолија Печат преносот на Топлината Laminating Салфетка Gilding ПВЦ бизнис Картичка Ембос

1 Тркалаат 8.3x131yards / 21cmx120M Златна Боја Топла Фолија Печат преносот на Топлината Laminating Салфетка Gilding

DEN 1158.96

Износ
Залиха

Карактеристики

Повод:
Партија,Матура,Свадба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Големиот Настан,април Будала Ден,Нова Година,Кинеската Нова Година
Шема:
Никој
Број На Модел На:
21cm*120m
is_customized:
Yes
Материјал:
топла фолија печат
Производи во категоријата