.

.

Попусти
30W Висока Dali Triac Dimmable 200-240VAC КОЧАН LED вградна светилка LED Спот светлината led Таванот светилка Топло-Ладно-Природна Бела 12pcs

30W Висока Dali Triac Dimmable 200-240VAC КОЧАН LED вградна светилка LED Спот светлината led Таванот светилка Топло-Ладно-Природна

DEN 9870.24

Износ
Залиха

Карактеристики

Емитуваат Боја:
Белата боја на каросеријата, Сребрена боја на каросеријата, Црна боја на каросеријата
Wattage:
Epistar CRI80 3000K, Epistar CRI80 4000K, Epistar CRI80 6000K, Epistar CRI90 3000K, Epistar CRI90 4000K, Epistar CRI90 6000K, CREE CRI80 3000K, CREE CRI90 6000K, CREE CRI80 4000K, CREE CRI80 6000K, CREE CRI90 3000K, CREE CRI90 4000K
Боја На Каросеријата:
не dimmable, triac dimmable, 0-10V dimmable, dali dimmable
Бренд Име:
GR-СЈАЈНА
Примена:
Кујна
Моќ Толеранција:
1%
Гаранција:
5 години
сертификација:
CE
Број На Модел На:
GSDL-B2-30W-170 /GSDL-R2-30W-170
Материјал:
Алуминиум
Напон:
110-240V
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes
кочан чип:
Epistar 130LM/W / КРИ
моќност:
30w чип, вкупно светлина 33w
Напон:
200-240vAC (180-270vAC)
УПТ:
2500K / 2700K / 3000K / 4000K / 5000K / 6000K/ 7000K
Големина:
170*H120 MM
Зрак Агол:
40degree
Cuthole:
140-155 MM
Производи во категоријата
DEN 1175.76 -100 %