.

.

Попусти
10PCS Среќа Крстот Kaddish Додатоци Бакар Метал DIY Лабава Наоѓање Pendant Ѓердан Жените Накит Одлуки Дизајн 17x24mm

10PCS Среќа Крстот Kaddish Додатоци Бакар Метал DIY Лабава Наоѓање Pendant Ѓердан Жените Накит Одлуки Дизајн 17x24mm

DEN 167.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
1.7cm
Број На Модел На:
YCH937
Големина:
17x24mm
Производ Карактеристики:
Накит Одлуки Дизајн Бакар Метал Pendant
Објектот Должина:
2.4cm
Објектот Висина:
2.4cm
Објектот Ширина:
1.7cm
Објектот Тежина:
10g
Накит Наоди Тип:
Крстот
Материјал:
Сребро алуминиум
Производи во категоријата