.

.

Попусти
FEELDO Помошен Во Текст 3.5 mm Адаптер & отстранување Радио копчињата За Рено Clio Megane Лагуна MP3 За iPod /iPhone #FD-1731

FEELDO Помошен Во Текст 3.5 mm Адаптер & отстранување Радио копчињата За Рено Clio Megane Лагуна MP3 За iPod /iPhone

DEN 95.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Име На Модел:
за АЛФА
Специјални Функции:
ЗА Рено
Објектот Големина:
1.5
Напон:
12V
Бренд Име:
FEELDO
Од Моќ:
12
Материјал Тип:
-
Објектот Тежина:
0.1kg
Производи во категоријата