.

.

Попусти
краток спој единствен излез AC-DC 36v полн спектар на изолирани 350w НСВ-350-36 smps за моторни/led дисплеј

краток спој единствен излез AC-DC 36v полн спектар на изолирани 350w НСВ-350-36 smps за моторни/led дисплеј

DEN 496.80

Износ
Залиха

Карактеристики

Излез Тип На:
Еден
Излезниот Напон:
36v
Излезна Струја:
9.7 На
Излезна Моќност:
301 - 400W
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
НСВ-350-36
Фрекфенција:
47-63Hz
Влезен Напон:
90-132VAC/180-264VAC
димензија:
215*115*50mm (L*W*H)
време на испорака:
Во рок од 7 дена
Заштита:
Краток спој / Преоптоварување / Над напон
Карактеристики:
AC влезен опсег избор со прекинувач
Сертификат:
CE&ISO9001
боја:
Sliver бела
Гаранција:
2 години
Примена:
LED Осветлување
Тежина:
1.07kg/pc
Име на производ:
350W префрлување напојување за led
Производи во категоријата