.

.

Попусти
2 парчиња * 2S-6S Рамнотежа Држачи за Проширување JST HX Адаптер Одбор За РК Lipo Полнење на Батеријата

2 парчиња * 2S-6S Рамнотежа Држачи за Проширување JST HX Адаптер Одбор За РК Lipo Полнење на Батеријата

DEN 276.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Материјал:
Композитен Материјал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Полнење На Батеријата Единици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Алатки
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
2S-6S Рамнотежа Полнач
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
2S-6S Рамнотежа Полнач
Надградба На Делови/Додатоци:
2S-6S Рамнотежа Полнач
Производи во категоријата