.

.

Попусти
Нови Оригинал, За Леново G500 G505 G510 Palmrest Тастатура Рамки + Пониски Случај Долниот Капак AP0Y0000600 & AP0Y0000700

Нови Оригинал, За Леново G500 G505 G510 Palmrest Тастатура Рамки + Пониски Случај Долниот Капак AP0Y0000600 & AP0Y0000700

DEN 911.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
without touchpad, with touchpad
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Леново
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
G500 G505 G510
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Применливи модели:
G500
Производи во категоријата