.

.

Попусти
12pcs Партија Лен Срцето Pennant Знаме Банер Свадба Црква Божиќ Оркестарот Настан Материјали Burlap Чипка Суровини Јута DIY Дома Декорација

12pcs Партија Лен Срцето Pennant Знаме Банер Свадба Црква Божиќ Оркестарот Настан Материјали Burlap Чипка Суровини

DEN 95.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
cwaouoniy
Производ Класификација:
Банери
Број На Модел На:
Новата Триаголник Партија Лен Знаме
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен
Повод:
Пад на превозот:
Поддршка
е-прилагодена:
Yes
Должина:
About 2.8m
Големина:
13*17cm
Материјал:
Суровини Јута
Прилики:
Танц Партија Топка
функција 1:
Свадба Црква Божиќ Оркестарот
Карактеристика 2:
pennant знаме банер
функција 3:
Свадба оркестарот декорација за mariage
Спецификација:
>2.5M
Производи во категоријата