.

.

Попусти
4/6Pcs Луксузни Жакард Чипка Постелнина поставите Памук Сатен Двојно Крал и Кралица големина Кралската Bedcover поставите Прекривки покрие чаршаф Pillowcases

4/6Pcs Луксузни Жакард Чипка Постелнина поставите Памук Сатен Двојно Крал и Кралица големина Кралската Bedcover поставите

DEN 3574.08

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
King Size 6pcs, Queen Size 6pcs, King Size 4pcs, Queen Size 4pcs
Техника:
Чипка Работ
Материјал:
Свила / Памук
Бренд Име:
SexeMara
Тежина:
3.6 KG
Апликација Големина:
2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
одделение:
квалитет
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Број На Модел На:
NLF-011
Ткаенина Count:
40
Шема:
Извезена
Количина:
4 парчиња
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Пополнување:
Никој
тема count:
500TC
Ткаенина Густина:
133X72
Стил:
Европски и Американски Стил
Шаблон Тип:
Геометриски
Употреба:
Дома
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
Прекривки Покрие Сет
Свадба Постелнина Тип:
Свадба Четири-парче Комплет
Возрасна Група:
Возрасни
Тип:
Bedsheet
Производи во категоријата