.

.

Попусти
Бесплатен Превозот 5PCS BH3532FS Gre/Пакет:SSOP,дигитален Аудио potentiometers

Бесплатен Превозот 5PCS BH3532FS Gre/Пакет:SSOP,дигитален Аудио potentiometers

DEN 175.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
YUFO-IC
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
g
Моќ Дисипација:
e
Температурата На Работа:
w
Број На Модел На:
s
is_customized:
Yes
Производи во категоријата