.

.

Попусти
5PCS 16mm Наводнување капка по капка Лента Заобиколат Вентил Стаклена градина Наводнување Систем водовод Заклучување Конектор за Наводнување Систем Фитинзи

5PCS 16mm Наводнување капка по капка Лента Заобиколат Вентил Стаклена градина Наводнување Систем водовод Заклучување

DEN 263.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Градина Вода Конектори
Број На Модел На:
WJ
Бренд Име:
NuoNuoWell
Пластични Тип:
ABS
Стандард:
Din
Материјал:
Пластични
Градина Вода Конектор Тип:
Црево Поправка Конектори
Производи во категоријата