.

.

Попусти
2 парчиња Многу Gdstime 24V 2Pin 12cm 120mm 120mm x 25мм Топката PC Фан Кулер Heatsink на Издувните гасови

2 парчиња Многу Gdstime 24V 2Pin 12cm 120mm 120mm x 25мм Топката PC Фан Кулер Heatsink на Издувните гасови

DEN 357.36

Износ
Залиха

Карактеристики

Примена:
Компјутер Случај
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
КИП GDT12025B24V2P2.5 Високо 2c
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Пакет:
No
Фан Живот:
50000 часа
Имајќи:
Топката имајќи
Фан Големина:
120x120x25mm
Бренд Име:
gdstime
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
Моќ Интерфејс:
2Pin
Бучава:
35dBA
is_customized:
Yes
Тип:
dc вентилаторот за ладење
Напон:
24V
конектор:
USB
Материјал:
Пластични
Точка име :
24v вентилатор, Вентилатор
Брзината На Вентилаторот:
3000RPM
сертификација:
CE / ROHS
Производи во категоријата