.

.

Попусти
89014 89015 89016 РК АВТОМОБИЛ РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ДОДАТОЦИ ДЖАНТИТЕ ГУМИ ТРКАЛА ЗАВРШИ ЗА HSP 1/8 СКАЛА OFF ROAD ЧУДОВИШТЕ КАМИОН 94892

89014 89015 89016 РК АВТОМОБИЛ РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ДОДАТОЦИ ДЖАНТИТЕ ГУМИ ТРКАЛА ЗАВРШИ ЗА HSP 1/8 СКАЛА OFF ROAD ЧУДОВИШТЕ

DEN 432.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Алатка Материјали:
Алатки
Број На Модел На:
89014 89015 89016
За Возило Тип:
Автомобили
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Бренд Име:
HSP
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
РК Делови и Accs:
тркала, гуми
Материјал:
метал,гума,пластика
ДЕЛ БР. 89014:
Джантите
ДЕЛ БР. 89015:
ПНЕВМАТИЦИТЕ + ВМЕТНЕТЕ СУНЃЕРИ
ДЕЛ БР. 89016:
тркала заврши
Примена:
HSP 1/8 ЧУДОВИШТЕ КАМИОН 94892 94892-E9
Производи во категоријата