.

.

Попусти
Целата 360W 220VAC да 24VDC Напојување Специјално дизајниран за индустрија голема моќ апликација за возачот и моторни излез 24V/15A

Целата 360W 220VAC да 24VDC Напојување Специјално дизајниран за индустрија голема моќ апликација за возачот и моторни

DEN 1200.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Излез Тип На:
Тројно
Излезна Моќност:
301 - 400W
is_customized:
Yes
Влезен Напон:
220v
Излезна Струја:
15A
Излезниот Напон:
34VDC
Фрекфенција:
50Hz
Број На Модел На:
S-360-24
Производи во категоријата