.

.

Попусти
рачно изработени cymbal ,Хибридни АП 15НЕСРЕЌА

рачно изработени cymbal ,Хибридни АП 15НЕСРЕЌА

DEN 1728.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тежина (КГ):
1
Тон Број:
13
Број На Модел На:
Хибрид АП 15НЕСРЕЌА
Дијаметар (cm):
31-50cm
Бренд Име:
ARBOREA
боја:
бронза
Услуга:
OEM прифатени
Процесот:
100%рачно изработени
Дијаметар (cm):
38
Метал:
B20 легура
Заврши:
провира полирање
квалитет:
Висок степен на
Стил:
Morden
Пакет:
картон
is_customized:
Yes
Производи во категоријата