.

.

Попусти
Оригиналниот 2550mAh Батеријата Batterie Batterij Bateria За Ulefone Се Допре / Се Допре 2 / Се Допре 3 Телефон 5.5

Оригиналниот 2550mAh Батеријата Batterie Batterij Bateria За Ulefone Се Допре / Се Допре 2 / Се Допре 3 Телефон 5.5

DEN 215.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Оригинал или Не:
оригиналниот
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Компатибилен Бренд:
Други
Квалитетот сертификација:
CE
Бренд Име:
DOOGEE
Број На Модел На:
Ulefone Се Допре / Се Допре 2 / Се Допре 3
Производи во категоријата