.

.

Попусти
Godox Bowens Планината Рефлектор за Студио Флеш + BD-04 Штала Вратата Саќе Мрежа + 4 Филтер во боја

Godox Bowens Планината Рефлектор за Студио Флеш + BD-04 Штала Вратата Саќе Мрежа + 4 Филтер во боја

DEN 900.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
BD-04 +
Бренд Име:
FotoPal
Пакет:
No
Производи во категоријата