.

.

Попусти
GT35 GT3582R GT3582-7 T3 a/r 1.06 a/r .70 Анти-Пренапони 400-600HP 4 завртки вода и масло за ладење турбо Турбополнач

GT35 GT3582R GT3582-7 T3 a/r 1.06 a/r .70 Анти-Пренапони 400-600HP 4 завртки вода и масло за ладење турбо Турбополнач

DEN 8616.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
TIANYAN
Име На Модел:
GT3582-7
Објектот Ширина:
8.6inch
Материјал Тип:
~~
Објектот Висина:
12.5inch
Автомобил Производител:
Заменлив
Година:
сите
Специјални Функции:
~~~
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Тип На Објект:
турбополнач
Објектот Должина:
8.5inch
Зафатнина:
сите
Објектот Тежина:
8kg
Производи во категоријата