.

.

Попусти
2 парчиња Легура на Алуминиум 110mm Шок Апсорбер Амортизерите За Рк Автомобил 1/10 FS Дербито Камион Кабриолет 53633 Надгради Хоп-Up Делови Сина боја Црна

2 парчиња Легура на Алуминиум 110mm Шок Апсорбер Амортизерите За Рк Автомобил 1/10 FS Дербито Камион Кабриолет 53633

DEN 302.40

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
511168
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Бренд Име:
RCAWD
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Шок Апсорбер
Алатка Материјали:
Шок Апсорбер
Материјал:
Легура На Алуминиум
Име на производ:
Шок Апсорбер
Применливи РК Автомобили:
Кабриолет , Камион
Скала:
1/10
dimention:
вкупната должина 110mm
За:
FS Трки 53633
Извор На Гориво:
Електричен
боја:
Сина , Темно Сина , Црна , Зелена , Виолетова , Црвена , Жолта , Портокалова и др.
Пакет Листа:
2 BUC ( Пар)
Производи во категоријата