.

.

Попусти
Бесплатен Превозот 5PCS L387A Gre/Пакет:ДА-220,МНОГУ НИСКА ПАД 5V РЕГУЛАТОР СО RESET

Бесплатен Превозот 5PCS L387A Gre/Пакет:ДА-220,МНОГУ НИСКА ПАД 5V РЕГУЛАТОР СО RESET

DEN 223.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Напон:
g
Моќ Дисипација:
e
Температурата На Работа:
w
Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
s
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YUFO-IC
Производи во категоријата