.

.

Попусти
Нови ASIACOM Планински Пат укината велосипед мет 3K целосна јаглерод влакна велосипед seatpost MTB 27.2/30.8/31.6/33.9/34.9 мм*400mm Слободен брод

Нови ASIACOM Планински Пат укината велосипед мет 3K целосна јаглерод влакна велосипед seatpost MTB 27.2/30.8/31.6/33.9/34.9

DEN 535.92

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
ASIACOM
Материјал:
Јаглерод Влакна
Дијаметар:
27.2/30.8/31.6/33.9/34.9 мм
Должина (mm):
400mm
форумот:
околу 0mm
Заврши:
мет ; сјај (default мет)
државната:
100% нови
Производи во категоријата