.

.

Попусти
1pc Fouriers ТЦ-S004/5/6/7 CNC велосипед велосипед Матични Топ Кап капак Со Навој Покер Лого За 28.6 mm 1 1/8 Steerer

1pc Fouriers ТЦ-S004/5/6/7 CNC велосипед велосипед Матични Топ Кап капак Со Навој Покер Лого За 28.6 mm 1 1/8 Steerer

DEN 503.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Создаден Diamete:
28.6 mm
Тежина:
15g
Висина:
1 1/8
Надворешен дијаметар:
1 1/8 1 1/8
Број На Модел На:
ТЦ-S004/5/6/7
Материјал:
alluminum легура
Големина:
1 1/8
Модел:
лопата/срце/дијамант/клуб
Производи во категоријата