.

.

Попусти
35-45mm Авто Песна Род Завршите Инсталацијата Отстранување Алатка за Управување Кормило Акции Клуч за повеќето европски возила, Автомобилската Алатка

35-45mm Авто Песна Род Завршите Инсталацијата Отстранување Алатка за Управување Кормило Акции Клуч за повеќето европски

DEN 855.12

Износ
Залиха

Карактеристики

моќност:
N/A
Објектот Висина:
6cm
Напон:
N/A
Име На Модел:
BT3239149
Објектот Ширина:
10cm
Автомобил Производител:
Ауди,Benz,BMW, ФОЛКСВАГЕН
Хардвер Верзија:
Нови
Верзија На Софтвер:
Нови
Електронски:
No
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
40cm
Тип На Објект:
Други
Материјал Тип:
квалитетен челик
Објектот Тежина:
2.2kg
Бренд Име:
FINETRIP
Специјални Функции:
35 - 45mm Песна Род Крајот Инсталација / Отстранување Алатка Автомобил поправка алатки
Гаранција:
1 година
Пазарот:
глобални
Точка Бр.:
BT3239149
испорака:
DHL ЕМС Fedex Aramex Кина Пост пакет итн...
статус:
во парк
MOQ:
1pc 2 парчиња 5pcs 10pcs 20pcs 50pcs 100pcs факултативна
Функција:
Автомобил Волан Опрема / Redirector / Diverter Кормило Акции Клуч
Способност:
висок квалитет и ниска цена
Применливи:
за ФОЛКСВАГЕН, за BMW,за Ауди,за Бен z
Состојба:
100% Сосема Нов
Производи во категоријата